מרטנס דף הבית
Mertens > שווה קריאה > נטוורקינג זה שם המשחק!

נטוורקינג זה שם המשחק!

להגיע למשרה המושלמת נשמע לכם כמו חלום?
בואו תראו איך עושים את זה!

תומר ריפרש את המייל שלו בפעם הרביעית היום בתקווה שהפעם יראה את התשובה שמחכה לה כבר הרבה זמן.
שלושה חודשים מייגעים של חיפוש הביאו את תומר לסף ייאוש והחלום למצוא עבודה נראה רחוק מתמיד.
באמת אין דרך קלה יותר?! אולי איזה "מפתח קסמים" שיפתח עבורו את הדלת?!
ובכן, המפתח הזה קיים!

 נטוורקינג.

האמירה "אחת הדרכים הטובות ביותר להשגת מטרה היא קשר אישי" נכונה מתמיד בכל הנוגע לחיפוש עבודה. מחקרים מראים כי למעלה מ-70% מהמשרות בשוק העבודה מאוישות דרך קשרים אישיים, עוד לפני שהן מתפרסמות באופן פומבי.
בזמן חיפוש עבודה, חשוב לזכור שכל איש קשר יכול להיות פוטנציאל להשגת המטרה.
אז איך עושים את זה?
המומחים שלנו מעניקים טיפים שיעזרו לכם למצוא עבודה ולהתקבל אליה בעזרת קשרים:

  • שכל העולם ידע: שתפו חברים, בני משפחה, קולגות לשעבר וכל מי שמכיר אתכם מקצועית בכך שאתם מחפשים עבודה. ככל שתשתפו יותר אנשים, כך גדל הסיכוי שמישהו מהם ידע על משרה שמתאימה לכם.
  • אקטיביות ברשתות: הצטרפו והשתתפו בקבוצות רלוונטיות בלינקדאין ובפייסבוק. ככל שתהיו נוכחים יותר ברשת, כך תגדילו את הסיכוי שמישהו יזהה אתכם כמועמדים פוטנציאליים.
  • בקשו עזרה: אם אתם מכירים מישהו שעובד בחברה שאתם מעוניינים לעבוד בה, אל תהססו לפנות אליו ולבקש ממנו מידע על החברה ועל המשרות הפתוחות.
  • תנו בחזרה: נטוורקינג הוא לא רק לקחת, אלא גם לתת. היו מוכנים לעזור לאחרים בחיפוש עבודה שלהם, שתפו מידע וטיפים, והיו פתוחים להכיר אנשים חדשים.

וה- טיפ!

"אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה" – פעילות "חבר מביא חבר" נהוגה היום במרבית החברות במשק. החברות מציעות תגמולים לעובדים שיגייסו עובדים חדשים מקרב מעגל הקשרים שלהם לחברה ומעדיפות לגייס אנשים שהומלצו על ידי עובדים קיימים. הסיבה לכך היא שעובדים קיימים מכירים את התרבות הארגונית של החברה, את ערכיה ואת צרכיה ולכן הם יכולים להמליץ על מועמדים שסביר יותר שישתלבו בחברה בצורה חלקה ויתרמו לה.
זכרו, נטוורקינג הוא לא רק אמצעי למציאת עבודה, אלא גם דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים, להרחיב את הידע המקצועי שלכם ולבנות קריירה מוצלחת לאורך זמן.
כנסו עכשיו לאתר המשרות החמות שלנו – career-mertens.malam.com

ושיהיה בהצלחה!